Pánské džíny – stálice šatníků

Džíny samozřejmě nejsou nutná součást jen těch pánských šatníků, ale i znají je i dámy. Ostatně si je jejich tvůrce dal patentovat už roku 1873.

Zprvu plnily funkci jako kalhoty pracovní, to proto, že se vyráběly z velmi odolného materiálu. Jako mnoho dalších geniálních vynálezů se i tento údajně zrodil omylem. Majitel textilky tehdy porušil původní technologický postup. Vyšla mu hrubá látka, s níž si původně nevěděl rady a díky tomu na svět přišel denim. Pravděpodobně se svého neotřesitelného postavení jen tak nevzdá, džíny jsou oblíbené pro snadnou kombinovatelnost, hodí se k nim pánské vesty i jiné kousky. Stačí prozkoumat sortiment našeho e-shopu S-FASHION.

Džíny a pánské košile – jde to i elegantně

Rozhodně se toho svého džínového pohodlí nehodláte zříkat, přesto byste však raději vyměnili vytahané triko třeba za elegantní pánskou košili? Džíny si skvěle rozumí se všemi součástmi vašeho šatníku, ať to budou pánské vesty nebo něco úplně jiného. Zejména ty prošívané vás skvěle zahřejí a zároveň si s nimi nebudete připadat tak neobratně jako v klasické zimní bundě. Pokud se rozhodnete, že je načase v chladném počasí dát definitivně vale pubertální image s vytahanou mikinou, přesedlejte na pánské svetry.

A když o eleganci nestojím? Nejradši mám zkrátka tepláky

To přirozeně nikterak nevadí, na své si milovníci tepláků přijdou rovněž. Případně vám můžeme nabídnout něco ze širokého sortimentu pánských teplákových souprav. Teplákové soupravy dokazují, že nejsou odsouzeny jen na post domácího ošacení pod heslem: „Tak tohle už se na ven opravdu nehodí.” Jejich moderní verze s potisky v mnoha barvách jsou mladistvou alternativou volnočasového oblečení. Budete se v nich cítit skvěle zejména díky použitému materiálu: Bavlna je na rozdíl od svých umělých protějšků (nejčastěji polyesteru) prodyšná a na těle příjemná.