Dětské postele z masivu zdobí dětský pokojíček

Dětské postele z masivu mají své místo v dětském pokojíčku jisté. Jsou dokonalým řešením pro všechny hodné i zlobivé děti. Pro děti, které jdou do postýlky bez reptání i pro děti, které žadoní o více času na hraní.

Dětské postele z masivu zdobí dětský pokojíček a to nejen jejich kvalitním zpracováním, nýbrž i hezkým designem. Z nabídky našeho e-shopu DEN A NOC si můžete vybrat z nejrůznějšího provedení dětských postelí z masivu, ať už jednolůžkových, patrových nebo s možností rozložení. Naše postýlky nabídnou dítěti útulnost i bezpečí, když v noci klidně spinká, ale i v případě, když marodí a z postýlky nesmí na krok.

Dětské postele z masivu a jejich výhody

Výběr dětské postýlky se řídí mnoha faktory a právě dětské postele z masivu splňují všechny nároky na kvalitní spánek, dlouhou životnost a design. Co si budeme povídat, nábytek v dětském pokojíčku musí kolikrát leccos vydržet. To kvůli malým raubířům, kteří v pokojíčku neváhají uspořádat ralley závody s autíčky, výlet na safari mezi tygry a slony nebo třeba bitvu mezi dobrem a zlem. V takovém případě na sebe bere dětská postel četné role, promění se v loď, vzducholoď, raketu nebo třeba v autobus. Dětské postele jsou stálé a dítěti vydrží až do dospělosti nebo alespoň do etapy, kdy nastane čas pro jiný design nebo délku postýlky.

Dětské postele z masivu jsou ozdobou dětského pokoje

O tom, že jsou dětské postele z masivu ozdobou dětského pokoje vás přesvědčí naše nabídka klasických i kreativních dětských postelí, u nichž hlavní roli hraje důraz na design. Komu by se nelíbilo spát ve Formuli 1, uložit se do postele coby hasičského auta nebo jít snít své sny v postýlce KUBU, u které si můžete zvolit barvu provedení. Spánek již není nudou, nýbrž pořádnou zábavou. Všechny postele z naší nabídky jsou vyráběny s důrazem na dětskou fantazii i starost dospělých. Vybíráte postel do dětského pokoje? Neváhejte se na nás obrátit! My z e-shopu DEN A NOC vám rádi s výběrem pomůžeme.

Věra Suchomelová